W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konkurs profilaktyczny "Korzystam rozważnie i bezpiecznie z Internetu"

18.05.2023

Uczniowie klas IV - VIII Szkoły Podstawowej w Wierzbowie wzięli udział w konkursie profilaktycznym pt. "Korzystam rozważnie i bezpiecznie z Internetu", zorganizowanym przez Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie i Wójta Gminy Grajewo.

Zdjęcie 4

Zadaniem uczniów było wykonanie dowolną techniką i dowolnymi materiałami regulaminu w formie plakatu na temat zasad korzystania z Internetu, unikania zagrożeń, kulturalnego zachowania w Internecie, właściwych reakcji w sytuacji zauważenia niewłaściwych treści.

25 kwietnia 2023 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu, w którym klasa VIII zajęła II miejsce.

Nagrody - pamiątkowy dyplom i czek na kwotę 500 zł wręczone zostały przez Stanisława Szletera - Wójta Gminy Grajewo 10 maja 2023 r.

Konkurs został zorganizowany zgodnie z Programem Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii Gminy Grajewo na lata 2022-2025.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}