W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Inwestycje mające na celu poprawę dostępności w szczególności na rzecz osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu

23.02.2024

(w tym osób z niepełnosprawnościami, przewlekle chorych i osób starszych)

zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie

Wójt Gminy Grajewo serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w projekcie ogłoszonym przez Urząd Marszałkowski w Białymstoku finansującym  wydatki na remont lokali mieszkalnych w celu ich adaptacji do potrzeb osób z niepełnosprawnościami wymagających wsparcia w codziennym funkcjonowaniu i likwidacji barier architektonicznych dla tych osób.

Maksymalna wysokość grantu wynosi do 50 tysięcy złotych. W tym należy zabezpieczyć do 20% środków własnych.

Projekt realizowany w ramach:  

Priorytetu IV. Przestrzeń społeczna wysokiej jakości   
Działanie 4.3 Inwestycje społeczne  

Typ projektu:
Inwestycje mające na celu poprawę dostępności w szczególności na rzecz osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu (w tym osób z niepełnosprawnościami, przewlekle chorych i osób starszych).

Więcej informacji można uzyskać u p. Iwony Kaczyńskiej, tel. 86 273 01 55 lub w pokoju nr 14 Urzędu Gminy Grajewo.

EFRR

{"register":{"columns":[]}}