W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Instalacje fotowoltaiczne w Gminie Grajewo

11.03.2021

Wyniki naboru

W związku z realizacją projektu pn. „Instalacje fotowoltaiczne w Gminie Grajewo” realizowanego w ramach  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej V. Gospodarka niskoemisyjna Działania 5.1. Energetyka oparta na odnawialnych źródłach energii, w załączeniu przedstawiamy listy potencjalnych Grantobiorców.

Z osobami znajdującymi się na listach skontaktują się telefonicznie pracownicy Urzędu Gminy Grajewo odnośnie dalszych działań w zakresie inwestycji OZE.

Osoby znajdujące się na liście rezerwowej mogą zostać zakwalifikowane do projektu grantowego w sytuacji:

  • rezygnacji z udziału w Projekcie grantowym osób znajdujących się na liście podstawowej;
  • wykluczeniu z udziału w Projekcie przez Grantodawcę z powodu realizacji Projektu niezgodnie z postanowieniami Umowy o powierzenie Grantu;
  • w sytuacji wygenerowania oszczędności w trakcie realizacji Projektu.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 86 273 01 41 lub w siedzibie Urzędu Gminy Grajewo w pokoju nr 3.

Materiały

Lista Grantobiorców
Lista-kolektory.pdf 0.36MB
{"register":{"columns":[]}}