Powrót

Finał Mistrzostw Szkoły w Badmintonie

09.01.2024

Dnia 20 grudnia 2023 roku rozegrany został Finał Mistrzostw Szkoły w Badmintonie. Liczni kibice zgromadzili się na trybunach, aby dopingować zawodników.

W kategorii dziewcząt w finale zagrała Oliwia Duda z klasy VII z Martyną Guberską z klasy VI. Wygrała młodsza zawodniczka, Martyna, pokonując swoją rywalkę 2 : 1. Finał chłopców to pojedynek Michała Klimaszewskiego z klasy VII i Szymona Kotarskiego z klasy VIII. W tym meczu również ten młodszy okazał się lepszym i pewnie zwyciężył 2 : 0. Sędzią głównym finału był Filip Dardziński, uczeń klasy VII. Podczas uroczystej ceremonii dekoracyjnej Pan Dyrektor pogratulował zawodnikom sportowej rywalizacji i wysokiego poziomu gier. Następnie wręczył uczestnikom atrakcyjne nagrody.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom. Dziękujemy za bardzo dobre widowisko sportowe stojące na wysokim poziomie. Słowa pochwały należą się również naszym kibicom. Ich gorący doping był niewątpliwie ozdobą rozegranych mistrzostw. Brawo!!! Do zobaczenia na kolejnych mistrzostwach.

Autor treści: Marcin Karwowski