Dzień jabłka
29.09.2025
SP w Danówku
Dnia 29 września, w Szkole Podstawowej w Danówku świętowaliśmy Dzień Jabłka. Mały Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów klas 1–3 różne gry i zabawy sportowe.
Wszyscy uczniowie z zaangażowaniem uczestniczyli w konkurencjach, a atmosfera była pełna radości i uśmiechu. Na zakończenie każda klasa otrzymała pamiątkowy dyplom oraz mały pucharek w podziękowaniu za wspólną wspaniałą zabawę.
Natomiast w klasach 4 - 8 tego dnia każdy uczeń, który miał na ławce jabłko, nie był odpytywany. Dzieci bardzo polubiły tę inicjatywę - atmosfera była radosna i pełna uśmiechów. Po skończonych lekcjach każdy miał okazję zjeść swoje jabłuszko.
Zdjęcia (17)
Pokaż zdjęcie 1 z galerii.
Pokaż zdjęcie 2 z galerii.
Pokaż zdjęcie 3 z galerii.
Pokaż zdjęcie 4 z galerii.
Pokaż zdjęcie 5 z galerii.
Pokaż zdjęcie 6 z galerii.
Pokaż zdjęcie 7 z galerii.
Pokaż zdjęcie 8 z galerii.
Pokaż zdjęcie 9 z galerii.
Pokaż zdjęcie 10 z galerii.
Pokaż zdjęcie 11 z galerii.
Pokaż zdjęcie 12 z galerii.
Pokaż zdjęcie 13 z galerii.
Pokaż zdjęcie 14 z galerii.
Pokaż zdjęcie 15 z galerii.
Pokaż zdjęcie 16 z galerii.
Pokaż zdjęcie 17 z galerii.