Srebro i brąz na Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce "Masters"
Kolejne sukcesy sportowe p. Marzeny Wysockiej - nauczycielki wychowania fizycznego w IV LO im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach!
Podczas XXXV Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce "Masters" w Gorzowie Wielkopolskim p. Marzena Wysocka zdobyła srebrny oraz brązowy medal w pchnięciu kulą. Zawody odbyły się 5 i 6 lipca 2025 r. Słowa uznania za wkład w rozwój polskiego sportu skierował również Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki p. Piotr Borys. Zdjęcie listu gratulacyjnego w galerii.
Społeczność IV LO jest dumna z kolejnych sportowych dokonań p. Marzeny Wysockiej.Gratulujemy!