W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Srebro i brąz na Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce "Masters"

Sukces sportowy Marzeny Wysockiej

Kolejne sukcesy sportowe p. Marzeny Wysockiej - nauczycielki wychowania fizycznego w IV LO im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach!

Podczas XXXV Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce "Masters" w Gorzowie Wielkopolskim p. Marzena Wysocka zdobyła srebrny oraz brązowy medal w pchnięciu kulą. Zawody odbyły się 5 i 6 lipca 2025 r.  Słowa uznania za wkład w rozwój polskiego sportu skierował również Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki p. Piotr Borys. Zdjęcie listu gratulacyjnego w galerii.

Społeczność IV LO jest dumna z kolejnych sportowych dokonań p. Marzeny Wysockiej.Gratulujemy!

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}