Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2024/25
Zakończenie roku szkolnego 2024/2025 ![]()
To był dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i pięknych chwil!
Uroczystość rozpoczęliśmy od Mszy Świętej, podczas której dziękowaliśmy za miniony rok szkolny i prosiliśmy o bezpieczne wakacje.
Następnie cała społeczność szkolna przeszła do szkoły, gdzie wszystkich serdecznie powitała Pani Dyrektor, otwierając tym samym oficjalną część wydarzenia.
Kolejnym punktem było uroczyste przekazanie sztandaru, symbolu naszej szkolnej wspólnoty i wartości. Tuż po nim uczniowie klasy 8 z humorem i pomysłem odegrali każdą lekcję, wspominając swoje szkolne lata w wyjątkowy sposób. Nie zabrakło również serdecznych podziękowań dla wszystkich nauczycieli, za ich trud, cierpliwość i wsparcie.
W niezwykle wzruszającym geście klasa 7 pożegnała ósmoklasistów, mówiąc kilka ciepłych słów o każdym z nich – było śmiesznie, nostalgicznie i bardzo serdecznie ![]()
Po oficjalnym pożegnaniu klasy 8, Pani Dyrektor wraz z wychowawcami wręczyła nagrody dla uczniów ze wzorowym zachowaniem i świadectwem z wyróżnieniem, a także listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców.
Na zakończenie uroczystości szczególne wyróżnienie trafiło do Wiktorii Rogozińskiej, która otrzymała tabliczkę najlepszej uczennicy roku szkolnego 2024/2025 ![]()
![]()
Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za ten wspólny rok. Życzymy udanych, bezpiecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu! ![]()
![]()