Niepołomice wycieczka
14 maja br. nasi uczniowie wzięli udział w naukowo-rekreacyjnej wycieczce do Niepołomic. Na początku odwiedzili Młodzieżowe Obserwatorium Astronomiczne, gdzie odbył się pokaz nieba oraz wykład na temat układu słonecznego, podczas którego zaprezentowano meteoryty. Później na Zamku Królewskim odbyły się warsztaty na temat heraldyki. Uczniowie sami mogli stworzyć herby swoich grup oraz wziąść udziału u konkursie na najciekawszy herb. Zwieńczeniem wycieczki był przejazd wozem taborowym przez Puszczę Niepołomicką oraz ognisko.![]()