Koszykówka
1 października na Hali Widowiskowo-Sportowej w Łapczycy odbyły się Gminne igrzyska dzieci w Koszykówce dziewcząt 3x3. Reprezentantki naszej Szkoły broniły tytułu z tamtego sezonu i w tym roku również okazały się najlepsze wyraźnie wygrywając w każdym meczu. Tym samym awansowały do szczebla powiatowego gdzie będą reprezentowały Gminę Bochnia. W drużynie z Bogucic grały Katarzyna Zuzia, Emilia Gwóźdź, Wiktoria Jędrzejek i Patrycja Wojcieszek. Gratulujemy !!!