"Czerwone krzesło"
![]()
Emocje, współpraca i świetna zabawa! ![]()
![]()
Klasa IV w niezwykły sposób podsumowała lekturę "Czerwone krzesło". Uczniowie wzięli udział w pełnych przygód podchodach, podczas których musieli wykazać się sprytem, spostrzegawczością i znajomością książki. ![]()
![]()
Zadania zostały ukryte w najróżniejszych zakamarkach szkoły oraz w ogrodzie, dlatego każdy etap dostarczał nowych emocji i wyzwań. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem współpracowali w grupie, rozwiązując zagadki i wykonując kolejne misje. ![]()
![]()
To była doskonała okazja do nauki poprzez zabawę, integracji oraz rozwijania kreatywności. Brawo dla klasy IV za energię, pomysłowość i wspaniałą atmosferę! ![]()
![]()