Dzień Śniegu w kl. "0"
24.01.2025
Światowy Dzień Śniegu przypada na trzecią niedzielę stycznia każdego roku, dlatego i my postanowiliśmy wykorzystać śnieg, który u nas zawitał.
Codzienne aktywności na śniegu, zabawy, robienie śnieżnych kul igloo czy też bitwy na śnieżki były u nas codziennością.
Oczywiście nie mogliśmy zapomnieć o naszych skrzydlatych przyjaciołach i zapewniliśmy im to, co lubią najbardziej, dzięki Panu Łukasz Szatan i warsztatom, które przeprowadził dla nas na początku grudnia.
Na zakończenie wykonaliśmy kreatywną grupową pracę plastyczną oraz jak to po szaleństwach na śniegu bywa, 'matematyczne pranie'.
/A.Jagusiak/ fot. /A.Jagusiak/