Ostatnie dwa dni półkolonii – kreatywnie, sportowo i z uśmiechem!
Za nami ostatnie dwa dni półkolonii, które dostarczyły naszym uczestnikom mnóstwo radości, wiedzy i niezapomnianych wrażeń!
Czwartek upłynął pod znakiem kreatywności i nowoczesnych technologii. Koloniści wzięli udział w wyjątkowych warsztatach AI – Sztuczna Inteligencja, podczas których tworzyli autorskie piosenki oraz unikalne zdjęcia przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi. Nie zabrakło także zajęć manualnych – uczestnicy wykonali bransoletki z koralików z własnym imieniem oraz tworzyli postacie ze szpatułek drewnianych, używając różnorodnych materiałów plastycznych.
Czwartkowe popołudnie to także gry zespołowe, Familiada z pytaniami o sporcie
i bioróżnorodności oraz nauka harcerskiego szyfru „czekolada” – było aktywnie, zabawnie
i bardzo twórczo!
Piątek przyniósł jeszcze więcej radości! Dzień rozpoczął się od gier i zabaw stolikowych, gry w łapki oraz znanych i lubianych „Państw-Miast”. Nie zabrakło także sportowej rywalizacji – uczestnicy zagrali w unihokeja, a podczas treningu kreatywności tworzyli niezwykłe maszyny z własnych ciał, takie jak np. „chwytacz zaciekawienia”. Zwieńczeniem dnia były wspólne pląsy i zabawy ruchowe, które zapewniły wszystkim mnóstwo śmiechu i pozytywnej energii.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas! Do zobaczenia podczas kolejnych półkolonii!
Beata Golec, Aneta Lendzion, Ewa Piekart