W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

ZDOBYLIŚMY 4 DYPLOMY I PUCHAR w MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LZS w BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 28.09.2023 roku 12 uczniów z naszej szkoły wystartowało w WOJEWÓDZKICH MISTRZOSTWACH LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. Zawody rozegrano na trasach Stadionu Miejskiego w Końskich. W rywalizacji sportowej wystąpiło wielu uznanych i doświadczonych zawodników z czołowych klubów biegowych naszego województwa. Dzięki nim wysoki poziom sportowy był zapewniony w każdym z rozegranych biegów.

W dniu 28.09.2023 roku 12 uczniów z naszej szkoły wystartowało w WOJEWÓDZKICH MISTRZOSTWACH LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W rywalizacji biegowej na dystansach od 600m do 1000m wystartowało 269 sportowców, a biegi ukończyło 249. Najlepszych 6 biegaczy wyróżniono dyplomami. Najlepsze zespoły w punktacji drużynowej otrzymały puchary.
Z naszych uczniów indywidualne wyróżnienia otrzymali: Wiktor Musiał, Leon Szymkiewicz, Patrycja Wojciechowska, Diana Kowalczyk. W punktacji drużynowej puchar za zdobycie 3 miejsca odebrali: Łucja Ozga, Krzysztof Piasecki, Wiktor Musiał, Leon Szymkiewicz. Z rocznika 2011-2012 zajeliśmy 8 miejsce w punktacji drużynowej, a z rocznika 2009-2010-7 miejsce.
Indywidualne miejsca wszystkich uczniów SSP Wodzisław:
4 miejsce – DIANA KOWALCZYK
5 miejsce – WIKTOR MUSIAŁ
6 miejsce – LEON SZYMKIEWICZ
6 miejsce – PATRYCJA WOJCIECHOWSKA
7 miejsce – FILIP WOJCIECHOWSKI
8 miejsce – KRZYSZTOF PIASECKI
11 miejsce – JAKUB GÓRNIAK
12 miejsce – ŁUCJA OZGA
14 miejsce – JULIA KOPER
22 miejsce – AMELIA ZAWADZKA
22 miejsce – JULIA STAŃCZYK
24 miejsce – ALEKSANDER HORNIK
Sportowców do zawodów przygotowali: Robert Jarosiński i Urszula Błasiak.
Wielkie podziękowania dla: dyrektora naszej szkoły, sponsorów, rodziców sportowców, naszych ambitnych uczniów i ich trenerów!

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}