„Kraje anglojęzyczne i niemieckojęzyczne w Europie w moich oczach.”
Trzy uczennice naszej szkoły: Maja Postrach i Inga Wójcik z klasy szóstej oraz Patrycja Szyńcowicz z klasy siódmej, wzięły udział w gminnym, międzyszkolnym konkursie na prezentację multimedialną pod hasłem „Kraje anglojęzyczne i niemieckojęzyczne w Europie w moich oczach”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Niegosławicach, a jego koordynatorką – pani Katarzyna Kilian.
Patrycja i Inga przygotowały prezentację o Wielkiej Brytanii, natomiast Maja zaprezentowała swoją wizję Irlandii. Do II międzyszkolnego etapu zakwalifikowały się Maja Postrach i Inga Wójcik.
Finał konkursu odbył się 3 października i zgromadził pięcioro finalistów reprezentujących różne szkoły z terenu gminy Wodzisław. Zwyciężczynią całego konkursu została Maja Postrach, która zdobyła uznanie komisji konkursowej za swoją prezentację i sposób jej przedstawienia.
Serdecznie gratulujemy Mai zdobycia I miejsca, a wszystkim uczestniczkom dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i zaangażowanie w przygotowanie prezentacji.
K. Kornacka