W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Informacje o przedszkolu

Nasze przedszkole to placówka z pięknymi tradycjami, która wychowała już kilkanaście pokoleń.

Budynek przedszkola położony jest w centrum miasta, przy ulicy Rodziewiczówny 4. Po przeciwnej stronie ulicy zlokalizowany jest ogród zabaw z przepięknymi zmodernizowanymi przyrządami ogrodowymi wraz z nawierzchnią bezpieczną i bieżnią.

Zapewniamy wszechstronny, bezpieczny i radosny rozwój wszystkim naszym wychowankom.Traktujemy każde dziecko indywidualnie i podmiotowo. Przygotowujemy je do przeżywania sukcesu i radzenia sobie z porażkami. Wspomagamy ukierunkowujemy rozwój dziecka zgodnie z jego potencjałem i możliwościami. Zapewniamy opiekę, wychowanie i naukę w atmosferze akceptacji. Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci. 

Kadra nauczycielska posiada pełne kwalifikacje merytoryczne i pedagogiczne oraz pogłębia i poszerza swoje umiejętności na różnych formach doskonalenia zawodowego. 

W naszym przedszkolu są 2 oddziały.  Każdy z nich liczy  ok. 25 dzieci, ma do dyspozycji przestronne sale. Grupy 5 i 6 latków dysponują dwiema salami, z których jedna spełnia rolę miejsca  zabawy i pracy przy stolikach, a druga służy  do nauki języka angielskiego, który odbywa się codziennie. Grupa 3 i 4  latków ma przytulną jadalnię i dużą salę do zabaw. Oprócz tego posiadamy bardzo dobrze wyposażoną salę do tańca i rytmiki,  gabinet logopedyczny. Sale w poszczególnych grupach wiekowych wyposażone są w zabawki atrakcyjne dla dzieci - i co najważniejsze - bezpieczne.

Kąciki zainteresowań znajdują się w zasięgu ręki dziecka i umożliwiają korzystanie z nich w dowolnej chwili. 

 To wszystko tworzy znakomite warunki i miłą, domową atmosferę sprzyjającą wszechstronnemu rozwojowi dziecka.

{"register":{"columns":[]}}