W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka

04.05.2023

Z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka składamy serdeczne podziękowania za trud i poświęcenie, które towarzyszą Wam o każdej porze dnia i nocy. Dziękujemy za nieustanną gotowość do ratowania zdrowia i życia drugiego człowieka oraz walki z żywiołami. Życzymy Wam bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji, satysfakcji zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Grafika przedstawia: po lewej stronie św.Florian po prawej stronie napis:Z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka składamy serdeczne podziękowania za trud i poświęcenie, które towarzyszą Wam o każdej porze dnia i nocy. Dziękujemy za nieustanną gotowość do ratowania zdrowia i życia drugiego człowieka oraz walki z żywiołami. Życzymy Wam bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji, satysfakcji zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Marek Gorzała, Przewodniczący Rady Powiatu w Siedlcach, Małgorzata Cepek, Wicestarosta Siedlecki, Karol Tchórzewski, Starosta Siedlecki

Marek Gorzała, Przewodniczący Rady Powiatu w Siedlcach

Małgorzata Cepek, Wicestarosta Siedlecki

Karol Tchórzewski, Starosta Siedlecki

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}