W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wyniki Powiatowego konkursu plastycznego „Wielkanoc w moim domu”

27.03.2024

W dniu 27.03.2024 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Siedlcach zebrała się komisja konkursowa, która zmierzyła się z wyjątkowo trudnym zadaniem wyłonienia laureatów w konkursie plastycznym pt. "Wielkanoc w moim domu".

Grafika przedstawia: prace plastyczna biorące udział w konkursie

Na konkurs wpłynęło aż 355 prac plastycznych. Dokonując wyboru najlepszych prac, komisja konkursowa wzięła pod uwagę: samodzielność wykonania, płaską formę, odzwierciedlenie świątecznych tradycji wielkanocnych. Komisja konkursowa oceniała prace w III kategoriach wiekowych: KL. I-III, KL. IV-VI, KL. VII-VIII.

Laureatami w kategorii KL. I-III zostali:

 1.  miejsce: Laura Wierzchowska
 2.  miejsce: Dawid Grochowski
 3.  miejsce: Karol Wrzaszcz

Wyróżnienia otrzymali:

 • Klaudia Brochocka
 • Michał Jastrzębski
 • Olga Mackiewicz

Laureatami w kategorii IV-VI zostali:

 1.  miejsce: Adrian Wardziak
 2.  miejsce: Alicja Korycińska
 3.  miejsce: Zuzanna Golbiak

Wyróżnienia otrzymali:

 • Aleksandra Hardejewicz
 • Nikola Dorosz
 • Kinga Kaczyńska

Laureatami w kategorii VII-VIII zostali:

 1.  miejsce: Dawid Czarnocki
 2.  miejsce: Anna Osiak
 3.  miejsce: Mikołaj Piotrowski

Wyróżnienia otrzymali:

 • Maja Kruk
 • Emilia Kruk
 • Julia Byczuk

Uprzejmie informujemy, że nagrodzeni i wyróżnieni zostaną poinformowani o terminie wręczenia nagród.
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w naszym konkursie. Wasza kreatywność, pomysłowość i trud włożony w przygotowanie prac plastycznych, zrobiły na nas duże wrażenie, dlatego każdy uczestnik konkursu zostanie doceniony. Liczymy na to, że przygotowane przez Powiat Siedlecki nagrody i wyróżnienia dla zwycięzców pozwolą Wam na kreatywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu, a upominki dla uczestników, będą Wam dobrze służyć. Serdecznie zapraszamy Was do udziału w następnych konkursach organizowanych przez nasz Powiat.

 

Zdjęcia (18)

{"register":{"columns":[]}}