W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wyniki Powiatowego konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich pn. Stroik patriotyczny w hołdzie Poległym Bohaterom

27.10.2023

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Powiatowy Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Powiatu Siedleckiego pn. „Stroik patriotyczny w hołdzie Poległym Bohaterom” został rozstrzygnięty.

Zdjęcie przedstawia trzy nagrodzone stroiki patriotyczne utrzymane w kolorystyce biało-czerwonej, wykonane na podstawie z gałązek

Komisja konkursowa oceniała prace w następujących kategoriach: zgodność z tematyką konkursu, elementy dekoracyjne i estetyka pracy, oryginalność i pomysłowość, wkład pracy i samodzielność wykonanej pracy. Spośród 27 dostarczonych prac konkursowych do Starostwa Powiatowego Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

 1. miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich „Oaza spokoju” w Błogoszczy,
 2. miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Wiśniewie,
 3. miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Krześlinie.

Komisja Konkursowa przyznała wyróżnienia dla następujących Kół:

 • Koło Gospodyń Wiejskich w Dąbrowie,
 • Koło Gospodyń Wiejskich w Borkach Siedleckich,
 • Koło Gospodyń Wiejskich „Babeczki z Wóleczki” w Wólce Soseńskiej,
 •  Koło Gospodyń Wiejskich w Czachach,
 • Koło Gospodyń Wiejskich w Białkach,
 • Koło Gospodyń Wiejskich „Kisielanki” w Kisielanach Kucach,
 • Koło Gospodyń Wiejskich w Radzikowie Wielkim,
 • Koło Gospodyń Wiejskich „Niwiczanki” w Niwiskach.

Dziękujemy wszystkim Kołom Gospodyń Wiejskich, które wzięły udział w konkursie i serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom. Informujemy, że laureaci konkursu zostaną bezpośrednio poinformowani o terminie wręczenia nagród.

Wszystkie stroiki biorące udział w konkursie, zostaną złożone na grobach poległych bohaterów oraz w miejscach pamięci na terenie Powiatu

Zdjęcia (29)

{"register":{"columns":[]}}