W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Utraciłeś dokumenty? Zastrzeż je w Banku!

10.01.2023

Celem Kampanii Informacyjnej Systemu Dokumenty Zastrzeżone jest poszerzenie wiedzy o potrzebie zastrzegania w bankach utraconych dokumentów tożsamości przez każdą osobę, której taka sytuacja się przytrafiła. Nie ma znaczenia, czy stało się to w wyniku zgubienia czy kradzieży.

Grafika przedstawia na granatowym tle fragment kaptura i dowód osobisty oraz napisy: nie pozwól ukraść swojej tożsamość! ; utraciłeś dokumenty? Zastrzeż je w banku!; system dokumenty zastrzeżone; www.dokumentyzastrzezone.pl

Zastrzegać utracone dokumenty powinniśmy wszyscy – niezależnie od tego, czy jesteśmy już klientami jakiegoś banku, czy też nigdy z usług bankowych nie korzystaliśmy.

Kampania obejmuje promocję Systemu Dokumenty Zastrzeżone w aspekcie korzyści i bezpieczeństwa osób, które utraciły dokumenty tożsamości. Informujemy o tym, że istnieje możliwość uniknięcia szeregu przykrych konsekwencji mogących powstać w wyniku utraty dokumentów.

Więcej informacji na portalu: www.dokumentyzastrzezone.pl oraz www.zastrzegam.pl.

{"register":{"columns":[]}}