W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Lista osób, którym przyznano stypendia sportowe Starosty Siedleckiego na okres kwiecień - październik 2022 r.

28.04.2022

Lista osób, którym przyznano stypendia sportowe Starosty Siedleckiego na okres kwiecień - październik 2022 r. na podstawie uchwały Nr XL/217/2014 Rady Powiatu w Siedlcach z dnia 30 października 2014 roku w sprawie szczegółowych zasad i trybu przyznawania, wstrzymywania i cofania stypendiów sportowych dla zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym, posiadających licencję zawodnika uprawniającą do uczestnictwa we współzawodnictwie sportowym.

Grafika przedstawia herb, na którym na czerwonym tle w górnej części jest biała waga zawieszona na żółtym płonącym mieczu z białą rękojeścią. W dolnej części są skrzyżowane dwie szable o białych ostrzach i żółtych rękojeściach. Przez środek przebiega gruba, falista biała linia

Materiały

Lista osób, którym przyznano stypendia sportowe Starosty Siedleckiego na okres kwiecień - październik 2022 r.
Stypendia-sportowe-kwiec-paxdz-2022pdf.pdf 0.18MB
{"register":{"columns":[]}}