W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konkurs „Stroik patriotyczny w hołdzie poległym bohaterom”

15.09.2023

Powiat Siedlecki zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Powiatu Siedleckiego do udziału w konkursie „Stroik patriotyczny w hołdzie poległym bohaterom”.

Grafika przedstawia: Na plakacie dominują cztery barwy: biel, czerwień, szarość, beż. Plakat zawiera obrazki trzech salutujących żołnierzy w kolorze szarym, biało-czerwony herb Powiatu Siedleckiego, biało-czerwoną flagę Polski oraz kompozycję kwiatową z dwiema świecami jako tło całego plakatu. U góry napis: Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich „Stroik patriotyczny w hołdzie poległym bohaterom”, poniżej: Konkurs organizowany jest dla Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Powiatu Siedleckiego. Stroiki patriotyczne należy dostarczyć do 23 października 2023 r. do Starostwa Powiatowego w Siedlcach. Stroiki zostaną złożone 1 listopada na grobach poległych bohaterów, którzy zginęli w obronie Ojczyzny. Na dole napis: Regulamin konkursu dostępny na stronie: powiatsiedlecki.pl

Tematem konkursu jest wykonane własnoręcznie stroika patriotycznego przez Koła Gospodyń Wiejskich. Stroiki zostaną złożone 1 listopada na grobach poległych bohaterów, którzy zginęli w walkach w obronie Ojczyzny.

Stroik wraz ze zgłoszeniem uczestnictwa za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (zał. nr 1 i 2 do Regulaminu) należy dostarczyć do 23 października 2023 r. do Starostwa Powiatowego w Siedlcach, ul. Piłsudskiego 40 do pokoju nr 410.  

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 27 października 2023 r. poprzez opublikowanie informacji na stronie internetowej i w mediach społecznościowych Powiatu Siedleckiego.

Dla laureatów pierwszych trzech miejsc oraz czterech wyróżnień przewidziane są nagrody finansowe.

Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie do pobrania poniżej.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Materiały

Regulamin, formularz zgłoszeniowy i oświadczenie, Powiatowego Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich pn. „Stroik patriotyczny w hołdzie poległym bohaterom"
Regulamin​_konkursu​_Stroik​_​_​_patriotyczny​_w​_​_hołdzie​_poległym​_​_bohaterom.pdf 0.20MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}