W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Przebudowa drogi powiatowej nr 1923 O (Radłów – Żytniów – DK 42) w miejscowościach: Radłów, Psurów, Żytniów


Dofinansowano ze środków państwowego funduszu celowego rządowy fundusz rozwoju dróg

"Przebudowa drogi powiatowej nr 1923 O (Radłów – Żytniów – DK 42) w miejscowościach: Radłów, Psurów, Żytniów"

Dofinansowanie: 2 122 250,47 zł
Całkowita wartość inwestycji: 4 244 500,93 zł
 
Krótki opis projektu:
Zakres przedmiotowego projektu obejmuje poniższe zadania.
 
Zadanie nr 1:
Budowa chodnika w m. Radłów
Budowa chodnika z kostki betonowej w m. Radłów, o szerokości 1,5 m oraz pasa zieleni oddzielającego od jezdni po stronie lewej na długości 195 m.
 
Zadanie 2:
Budowa drogi rowerowej z dopuszczeniem ruchu pieszych w m. Psurów
Budowa drogi rowerowej z dopuszczeniem ruchu pieszych w m. Psurów na długości 790 mb wraz z kanalizacją deszczową. Wyposażenie jezdni w urządzenia rejestrujące i pokazujące prędkość pojazdów samochodowych, zasilane baterią solarową.
 
Zadanie 3:
Przebudowa drogi powiatowej nr 1923 O (Radłów – Żytniów – DK 42)
w obrębie skrzyżowania z drogą powiatową nr 1922 O (Żytniów – Cieciułów – DK43) i 1920 O (Kościeliska – Jelonki – Żytniów)
Budowa chodnika z kostki betonowej szerokości 2 m w m. Żytniów - przy drodze powiatowej nr 1923 O po lewej (187 m) i prawej (365 m) stronie oraz przy drodze 1922 O po lewej (207 m) i prawej (230 m) stronie. Odwodnienie obszaru poprzez budowę kanalizacji deszczowej. Wykonanie miejsc parkingowych w obrębie Kościoła i Szkoły. Poprawa bezpieczeństwa w rejonie szkoły: wykonanie przejścia dla pieszych oznakowanego aktywnymi znakami D-6 wraz z doświetleniem (zasilanie solarne). Wymiana konstrukcji i nawierzchni bitumicznej na odcinku drogi 1922 O w kierunku Cieciułowa (z obu stron Kościoła o długości 420 m).

 

{"register":{"columns":[]}}