Absolwenci 2023
W roku bieżącym na Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie dostała się nasza absolwentka Paulina Bryk. Będzie studiować na Wydziale grafiki -gratulujemy i życzymy powodzenia!
W roku bieżącym na Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie dostała się nasza absolwentka Paulina Bryk. Będzie studiować na Wydziale grafiki -gratulujemy i życzymy powodzenia!
{"register":{"columns":[]}}