W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Poznaj Rodziny Zastępcze - zapraszamy do Lusławic

03.06.2024

Plakat Dnia rodzicielstwa zastepczego

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej w ramach prowadzonej kampanii na rzecz rodzinnej pieczy zastępczej zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pełnieniem funkcji rodziny zastępczej na wspólne świętowanie dnia rodzicielstwa zastępczego w Lusławicach. W ramach tego doniosłego święta odbędzie się koncert Dziewczęcego Chóru Katedralnego PUALLAE ORANTES, a wśród wydarzeń towarzyszących zaplanowane jest m.in. zwiedzanie ogrodów Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego.

W wydarzeniu uczestniczyć będą rodziny zastępcze z terenu czterech powiatów województwa małopolskiego. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się ze specyfiką funkcjonowania  pieczy zastępczej, a bezpośredni kontakt z rodzicami zastępczymi stanowić będzie bezcenną skarbnicę wiedzy dla przyszłych kandydatów.

Spotkanie odbędzie się w dniu 14 czerwca 2024r. w godz. od 11.00 do 18.00, organizator zapewnia transport oraz bezpłatny wstęp. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie uczestnictwa w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Szpitalna 1, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 7 czerwca 2024r. do godz. 12.00.

Szczegółowe informacje, jak zostać rodziną zastępczą znajdą Państwo na stronie:

https://samorzad.gov.pl/web/pcpr-dabrowa-tarnowska/stworz-rodzine-w-rodzinie

Serdecznie zapraszamy !

Materiały

Dzień Rodzicielstwa Lusławice
Dzień​_Rodzicielstwa​_Zastępczego​_.png 1.99MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}