W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

DRS w Kupieninie

Dom Radosnej Starości  
Im. Jana Pawła II
33-221 Mędrzechów
Kupienin 35
Tel. 14 643-73-10
Fax. 14 643-71-26

e-mail: drs_kupienin@tarnow.opoka.org.pl

www.drskupienin.pl

Typ domu: dla osób w podeszłym wieku

 

Dom pomocy społecznej prowadzony jest na zlecenie Powiatu Dąbrowskiego przez Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Wynagradzających Najświętszemu Obliczu Pana Naszego Jezusa Chrystusa z siedzibą w Kupieninie.

Warunki przyjęcia i odpłatność:

Przyjęcia pensjonariusza dokonuje się na podstawie decyzji umieszczającej wydanej przez Starostę Dąbrowskiego – z upoważnienia, którego działa Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej.

Wydanie decyzji umieszczającej poprzedza złożenie, we właściwym Ośrodku Pomocy Społecznej, wniosku o skierowanie do Domu Pomocy Społecznej na podstawie którego wydawana jest decyzja kierująca do właściwego domu pomocy społecznej.

Pobyt w Domu Pomocy Społecznej jest odpłatny w wysokości 70% posiadanej renty lub emerytury.

Średni miesięczny koszt utrzymania mieszkańca w Domu Radosnej Starości w Kupieninie w roku 2023 wynosi: 4.690,00 zł

{"register":{"columns":[]}}