W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja PCPR w sprawie potrzeb kombatantów

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem informuje kombatantów, że dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności istnieje możliwość wnioskowania o dofinansowanie ze środków PFRON do zakupu sprzętu rehabilitacyjnego, środków pomocniczych i przedmiotów ortopedycznych, likwidacji barier architektonicznych, w komunikowaniu się i technicznych oraz uczestnictwa w turnusie rehabilitacyjnym.

PCPR w Wysokiem Mazowieckiem informuje również, iż w budynku tut. Centrum funkcjonuje Lokalny Punkt Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem. W ramach działalności punktu osoby pokrzywdzone przestępstwem i członkowie ich rodzin a także świadkowie i osoby im najbliższe mogą skorzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, psychologicznej, materialnej, rzeczowej i wolontarystycznej.

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem

ul. Mickiewicza 1

18-200 Wysokie Mazowieckie

tel. 502 153 040

https://pcprwysokiemazowieckie.pl/

{"register":{"columns":[]}}