Usługi społeczne dla mieszkańców – nowy wymiar działań na rzecz rozwoju lokalnego
W dniu 14 maja 2025 r. Nasz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej gościł doradców z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w ramach inicjatywy „Usługi społeczne dla mieszkańców – nowy wymiar działań na rzecz rozwoju lokalnego”![]()
. Spotkanie miało na celu wymianę doświadczeń, omówienie dobrych praktyk oraz wsparcie w planowaniu nowoczesnych i skutecznych form pomocy społecznej na poziomie lokalnym.
![]()
Wizyta doradców ROPS była doskonałą okazją do rozmowy o wyzwaniach, przed którymi stoi nasza społeczność, oraz do wspólnego poszukiwania rozwiązań, które pozwolą jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby mieszkańców. Dziękujemy za inspirujące spotkanie i cenne wskazówki, które z pewnością wykorzystamy w codziennej pracy na rzecz naszego rozwoju lokalnego