W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dodatek węglowy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Buczkowiach informuje. że od dnia 17 sierpnia 2022r. można składać wnioski o wypłatę dodatku węglowego w siedzibie ośrodka oraz za pomocą środków komunikacji elektronicznej: EPUAP. 

Wnioski o wypłatę dodatku węglowego przyjmowane będą do dnia 30.11.2022r. 

Dodatek węglowy wynosi 3 000 złotych i będzie przyznawany jednorazowo. 

Zgodnie z ustawą dodatek węglowy przysługiwał będzie gospodarstwu domowemu, w przypadku którego głównym źródłem ogrzewania gospodarstwa domowego jest kocioł na paliwo stałe, kominek, koza, ogrzewacz powietrza, trzon kuchenny, piecokuchnia, kuchnia węglowa lub piec kaflowy na paliwo stałe, zasilane paliwami stałymi, wpisane lub zgłoszone do centralnej ewidencji emisyjności budynków, o której mowa w art. 27a ust. 1 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o wspieraniu termomodernizacji i remontów oraz centralnej ewidencji emisyjności budynków (Dz.U. z 2022r. poz. 438). 

Materiały

Wniosek o dodatek węglowy
Wniosek​_o​_dodatek​_węglowy.doc 0.13MB
Wniosek o dodatek węglowy (PDF)
Wniosek​_o​_dodatek​_węglowy.pdf 0.33MB
{"register":{"columns":[]}}