W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

VI ogólnopolski konkurs fotograficzny "Bug z nami"

plakat informujący o VI ogólnopolskim konkursie Fotograficznym "Bug z nami"

"Organizatorem VI OKFot BUG Z NAMI jest Stowarzyszenie Aktywności Kulturalnych Sportowo-Turystycznych Przyrodniczych i Rozwoju Osobistego Pan Hilary oraz Akademia Umiejętności Pan Hilary. Konkurs ma charakter otwarty, skierowany jest do wszystkich fotografujących, amatorów jak i profesjonalistów. Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych:

a) dzieci i młodzież do lat 18, urodzeni w 2005 roku i młodsi;

b) dorośli, urodzeni w roku 2004 i starsi

Każdy z uczestników może przesłać na konkurs maksymalnie trzy zdjęcia. Prace konkursowe należy przesłać do 26 listopada na adres: akademiapanhilary@gmail.com za pośrednictwem serwisu wetransfer wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową.

Laureaci konkursu oraz osoby wyróżnione w konkursie otrzymają nagrody pieniężne o łącznej kwocie 3.300 zł i rzeczowe. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w dniach 15 - 30 grudnia. Najlepsze prace zostaną umieszczone na wystawach pokonkursowych, na stronach internetowych i portalach społecznościowych organizatora i partnerów konkursu.

 

Informacje o konkursie i działalności Stowarzyszenia znajdziecie Państwo na https://www.facebook.com/PanHilaryAU

 

Partnerzy konkursu

Sponsor Główny - Polski Bank Spółdzielczy w Wyszkowie

Nadbużańscy partnerzy konkursu - Gmina Wyszków, Gmina Brańszczyk, Gmina Mielnik

Partnerzy konkursu - Amwin Odszkodowania, Quad Europe, Bart Outdoor

Patroni medialni - Radio Podlasie, Podlasie24.pl, Kraina Bugu, Nowy Wyszkowiak, Tuba Wyszkowa"

Materiały

Regulamin VI konkursu "Bug z nami"
Regulamin​_VI​_Konkursu​_BUG​_Z​_NAMI​_2023.pdf 0.04MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}