W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

szkolenie z zakresu ratownictwa technicznego- 9.06.2024

grupa strażaków przy użyciu sprzętu wyważa drzwi samochodu

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Tokarach była organizatorem szkolenia z zakresu ratownictwa technicznego. Dzięki temu jednostki z gminy Korczew mogły ćwiczyć i uczyć się nowych metod, które pomogą w udoskonaleniu i jak najszybszym przeprowadzaniu działań ratowniczych podczas wypadków komunikacyjnych. Nasze szkolenie było również pokazem dla osób zainteresowanych, które mogły zobaczyć jak wygląda przeprowadzanie akcji ratunkowej przez straż pożarną. Szkolenie przebiegało pod okiem instruktora z firmy Fire-Max oraz strażaków z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 1 w Siedlcach.

Dziękujemy firmie Fire-Max oraz strażakom z JRG1 Siedlce za przeprowadzone szkolenie oraz dziękujemy przybyłym jednostkom OSP Nowy Bartków OSP Szczeglacin OSP Drażniew OSP Ruda.

Zdjęcia (10)

{"register":{"columns":[]}}