W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

ogłoszenie o naborze dot. odbioru odpadów z folii rolniczych

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie.

KORCZEW , 10.02.2023r.

 

ZAWIADOMIENIE

 

Wójt Gminy Korczew zwraca się z prośbą do mieszkańców gminy zainteresowanych odbiorem odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag o zgłaszanie się do Urzędu Gminy w Korczewie w celu wypełnienia informacji niezbędnych do przeprowadzenia inwentaryzacji odpadów i organizacji całego procesu zbierania, transportu oraz odzysku lub unieszkodliwienia odpadów pochodzących z działalności rolniczej w nieprzekraczalnym terminie do 28 lutego 2023r.

Wójt Gminy Korczew

/-/ mgr inż.  Sławomir Wasilczuk

{"register":{"columns":[]}}