W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

OGŁOSZENIE O CZYNSZU ZA DZIERŻAWĘ GRUNTÓW KOMUNALNYCH

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie.

                                                                                 Korczew, dnia 06.02.2023r.

RŚ.6845.1.2023

 

 

  R O L N I C Y

posiadający umowy na dzierżawę  gruntów komunalnych

 

           Wójt Gminy Korczew informuje, iż w zakresie opłat za II półrocze 2022 r. stosuje się stawkę opłat określoną w obwieszczeniu Prezesa GUS z dnia 19 stycznia 2023 r. w sprawie średniej krajowej ceny skupu pszenicy w II półroczu 2022 r.        

            Według wyżej wymienionego obwieszczenia  średnia krajowa cena skupu pszenicy w II półroczu 2022 r. wynosi 152,17  zł za 1 dt.

           Okresem rozliczeniowym dla dzierżawców gruntów komunalnych położonych na terenie Gminy Korczew  jest półrocze od dnia 1 lipca 2022 r. do dnia 30 grudnia 2022 r.  

Termin wpłaty czynszu dzierżawnego z tytułu dzierżawy gruntów za II półrocze 2022 r.  upływa z dniem  28 luty 2023 r.

 

Wójt Gminy Korczew

mgr inż. Sławomir Wasilczuk

{"register":{"columns":[]}}