W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

INFORMACJA nt. spotkań z hodowcami zwierząt

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

Wójt Gminy Korczew informuje, iż w związku ze zmianami przepisów prawa skutkującymi transformacją kontroli wymogów wzajemnej zgodności, które obowiązują od początku 2023r. Powiatowy Lekarz Weterynarii w Siedlcach planuje przeprowadzenie spotkań z hodowcami zwierząt tj. bydła, świń, owiec i kóz powiatu siedleckiego. Celem niniejszych spotkań jest omówienie zagadnień dotyczących identyfikacji i rejestracji oraz dobrostanu zwierząt gospodarskich, w związku ze zmianami prawa jakie nastąpiły w bieżącym roku. Dodatkowo z uwagi na duże zainteresowanie wśród producentów trzody chlewnej tematem ASF omówione zostaną  kwestie bioasekuracji, w tym monitoringu biernego.

Wobec powyższego Powiatowy Lekarz Weterynarii w Siedlcach organizuje w dniu 23.02.2023 r.

o godzinie 11.00  

szkolenie w sali konferencyjnej tutejszego urzędu, na które zaprasza wszystkich zainteresowanych rolników.                                 

                                                                                                                                              Wójt Gminy Korczew

                                                                                                                                      /-/mgr inż. Sławomir Wasilczuk// 

{"register":{"columns":[]}}