W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja dla rolników

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społęcznego

Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Siedlcach informuje, że w ramach kampanii pod hasłem ”Mądrze postępujesz wypadku nie spowodujesz” zostanie przeprowadzona akcja wymiany osłon na wałach przegubowo-teleskopowych będących w posiadaniu rolników z terenu powiatu siedleckiego.

Wymiana osłon odbędzie się na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach w terminie wyznaczonym w późniejszym czasie po zebraniu 105 chętnych rolników do przeprowadzenia takiej akcji.

Wymiana osłon będzie dofinansowana przez Oddział Regionalny KRUS w Warszawie.

Koszt 1 osłony wraz z wymianą wynosi 95,00 zł.

W ramach kampanii pod hasłem ”Mądrze postępujesz wypadku nie spowodujesz” koszt wymiany 1 osłony zostanie pokryty przez:

  • Rolnik - 47,50 zł,
  • Oddział Regionalny KRUS Warszawa - 47,50 zł.

Dofinansowaniem objęte będzie tylko 105 szt. osłon. Rolnik będzie mógł wymienić maksymalnie 3 osłony.

Wymiany osłon dokonają pracownicy producenta wałów przegubowo‑teleskopowych - Firmę SIPMA S.A. z Lublina.

Rolnicy chcący wymienić osłony zobowiązani są dostarczyć swoje wały przegubowo-teleskopowe na teren Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach, gdzie pracownicy Firmy SIPMA S.A. zdemontują starą uszkodzoną osłonę i zamontują nową.

Wymianie podlegają osłony na wałach przegubowo-teleskopowych typ: BA-4; BA-5; BA-6; BA-7; BA-8 są to tak zwane osłony kielichowe.  wyprodukowanych przez SIPMA S.A.

Zapisy rolników chcących wymienić osłony na wałach przegubowo‑teleskopowych przyjmowane są w siedzibie PT KRUS Siedlce ul. Brzeska 39

tel. 25 640 46 39,   25 640 46 73, 25 640 46 17

ROLNIKU BĄDŹ BEZPIECZNY!!!

STOSUJ WAŁY PRZEKAZU MOCY Z OSŁONAMI NA CAŁEJ DŁUGOŚCI,

PRZYMOCOWANYMI ŁAŃCUSZKAMI DO NIERUCHOMYCH ELEMENTÓW CIĄGNIKA I MASZYNY!!!

Materiały

Informacja dla rolników
Siedlce​_informacja​_dla​_rolników.pdf 0.28MB