W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

gminne zawody sportowo-pożarnicze 2022

Trzy puchary w kształcie kielicha. Od lewej do prawej coraz mniejsze, w kolorze złotym ozdobione czerwonym wzorem. Na każdym tabliczka "Za zajęcie ... miejsca w gminnych zawodach sportowo-pożarniczych. Tokary 24.07.2022". Miejsca od I do III. olejno od lewej do prawej, od największego pucharu do najmniejszego.

24 lipca 2022 roku w miejscowości Tokary odbyły się zawody sportowo-pożarnicze na szczeblu gminnym, które przebiegły w przyjaznej atmosferze. Ćwiczenia bojowe oraz sztafetę pożarniczą rozegrano zgodnie z zasadami fairplay. Nad prawidłowym wykonaniem poszczególnych konkurencji czuwała komisja sędziowska powołana przez Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach w której sędzią głównym był mł. bryg. Maciej Pietrzak. Wszyscy druhowie dali z siebie 100%, dzielnie pokonywali przeszkody podczas sztafety i sprawnie rozwijali linie podczas ćwiczeń bojowych.

OSP w Korczewie wystawiło swoją Młodzieżową Drużynę Pożarniczą, której sprawność mogliśmy podziwiać podczas dodatkowego biegu sztafety.

Klasyfikacja generalna zawodów przedstawia się następująco:

I miejsce OSP w Tokarach

II miejsce OSP w Nowym Bartkowie

III miejsce OSP w Rudzie

IV miejsce OSP w Drażniewie

V miejsce OSP w Szczeglacinie

VI miejsce OSP w Korczewie

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}