W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Złote Gody w Kobielach Wielkich

25.08.2025

Pary małżeńskie z Gminy Kobiele Wielkie uhonorowane medalami za długoletnie pożycie małżeńskie, stojące i siedzące wspólnie podczas uroczystości. Panie trzymają bukiety kwiatów, a na piersi Jubilatów widoczne są medale. Po lewej stronie Wójt Gminy Beata Pokora, a po prawej Z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Kobielach Wielkich Joanna Zakrzewska.

W środę 20 sierpnia 2025 r. w sali remizy OSP w Kobielach Wielkich odbyło się uroczyste wręczenie nadanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Odznaczeń za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Medale z okazji 50-tej rocznicy zawarcia związku małżeńskiego za rok 2024 otrzymało w naszej gminie 8 małżeństw; na uroczystym odznaczeniu pojawili się:
  • Jolanta i Jan Pluta;
  • Jadwiga i Wiesław Kowalscy;
  • Barbara i Piotr Olczyk;
  • Elżbieta i Stanisław Gaik;
  • Maria i Kazimierz Rennik.
Odznaczenia oraz kwiaty z najserdeczniejszymi życzeniami wręczyły Wójt Gminy Beata Pokora oraz Z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Kobielach Wielkich Joanna Zakrzewska.
 
Gratulujemy Jubileuszowym Parom Małżeńskim 50 lat wspólnej drogi, pełnej radości, trosk i zwycięstw dnia codziennego. Z całego serca życzymy Państwu dalszych lat w zdrowiu, wzajemnym szacunku i niegasnącej miłości, która daje siłę i nadzieję. Niech Wasze małżeństwo dalej lśni jak złoto!
 
Link do pełnej galerii zdjęć: https://www.facebook.com/share/p/1Vkfod7jdh/?mibextid=wwXIfr 

Materiały

Galeria zdjęć z wręczenia odznaczeń
{"register":{"columns":[]}}