Złote Gody w Kobielach Wielkich
25.08.2025
W środę 20 sierpnia 2025 r. w sali remizy OSP w Kobielach Wielkich odbyło się uroczyste wręczenie nadanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Odznaczeń za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
Medale z okazji 50-tej rocznicy zawarcia związku małżeńskiego za rok 2024 otrzymało w naszej gminie 8 małżeństw; na uroczystym odznaczeniu pojawili się:
- Jolanta i Jan Pluta;
- Jadwiga i Wiesław Kowalscy;
- Barbara i Piotr Olczyk;
- Elżbieta i Stanisław Gaik;
- Maria i Kazimierz Rennik.
Odznaczenia oraz kwiaty z najserdeczniejszymi życzeniami wręczyły Wójt Gminy Beata Pokora oraz Z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Kobielach Wielkich Joanna Zakrzewska.
Gratulujemy Jubileuszowym Parom Małżeńskim 50 lat wspólnej drogi, pełnej radości, trosk i zwycięstw dnia codziennego. Z całego serca życzymy Państwu dalszych lat w zdrowiu, wzajemnym szacunku i niegasnącej miłości, która daje siłę i nadzieję. Niech Wasze małżeństwo dalej lśni jak złoto!
Link do pełnej galerii zdjęć: https://www.facebook.com/share/p/1Vkfod7jdh/?mibextid=wwXIfr