W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Protokół ze spotkania z przedstawicielami organizacji pozarządowych z dnia 20 września 2022r

herb górzno

PROTOKÓŁ

 

ze spotkania z przedstawicielami organizacji pozarządowych z dnia 20 września 2022 roku, w sprawie konsultacji projektu Programu współpracy Gminy Górzno z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2023 rok. Spotkanie odbyło się o godz. 11.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Górzno.

Na przedmiotowe spotkanie nie zgłosił się żaden przedstawiciel organizacji pozarządowych. Ogłoszenie o spotkaniu było zamieszczone na stronie internetowej i  bip-ie  Gminy Górzno oraz tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w Górznie.

Materiały

Protokół​_ze​_spotkania​_z​_przedstawicielami​_organizacji​_pozarządowych​_z​_dnia​_20​_września​_2022r
Protokół​_ze​_spotkania​_z​_przedstawicielami​_organizacji​_pozarządowych​_z​_dnia​_20​_września​_2022r.pdf 0.23MB
{"register":{"columns":[]}}