W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

System Elektronicznego Biura Obsługi Interesanta (eboi) jest portalem dostępnym przez stronę https://gorzno.eboi.pl, za pomocą którego mieszkaniec Gminy Górzno, posiadający Profil Zaufany, może załatwiać sprawy urzędowe przez internet, między innymi: składać wnioski, uzyskać dostęp do danych podatkowych i księgowych dotyczących jego osoby zgromadzonych w systemach informatycznych urzędu, realizować płatności za podatki czy opłaty.

Mieszkaniec może również otrzymywać powiadomienia SMS-owe po wyrażeniu zgody na taką funkcję.

Najważniejsze korzyści Portalu https://gorzno.eboi.pl

  • Sprawy urzędowe możliwe do załatwienia w dogodnym czasie, 24 h na dobę/7 dni w tygodniu.
  • Nie ma potrzeby odwiedzania urzędu czy dzwonienia do jego pracowników, aby uzyskać informacje – większość danych można sprawdzić samodzielnie.
  • Ograniczone drukowanie dokumentów. Podpis Profilem Zaufanym na dokumencie elektronicznym zastępuje odręczny podpis na dokumencie papierowym. Oszczędność pieniędzy i jednocześnie dbamy o ochronę naszego środowiska.
  • Wysyłanie pism, na przykład deklaracji na podatek od nieruchomości, rolny, leśny, poprzez Portal eboi dokonywane jest w pełni za pomocą Internetu.
  • Wypełniając wniosek, system uzupełni automatycznie dane osobowe, bez potrzeby ręcznego wypełniania swojego imienia, nazwiska, adresu czy numeru PESEL.
  • W przypadku składania korekty wniosku czy też kolejnego wniosku w tej samej sprawie będzie można wykorzystać z wcześniej wypełnionych formularzy i wpisać jedynie to, co się zmieniło.
  • System gwarantuje pełne bezpieczeństwo i poufność. Dzięki wykorzystaniu Profilu Zaufanego dostęp do konta jest chroniony przed dostępem osób nieuprawnionych.
{"register":{"columns":[]}}