W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dofinansowanie dla Gminy Górzno z programu "Maluch +" edycja 2021

Maluch + edycja

W dniu 17 listopada 2021 r. Wójt Gminy Górzno Waldemar Sabak oraz Skarbnik Gminy Garażyna Szewczyk podpisali umowę na dofinansowanie zadań własnych z zakresu organizacji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.

Uroczystość podpisania umów odbyła się w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie z udziałem Wojewody Mazowieckiego Artura Standowicza.

Gmina Górzno otrzyma 16 200 zł dofinansowania do zapewnienia funkcjonowania 15 miejsc opieki dla dzieci do lat 3 w Publicznym Przedszkolu w Górznie.

Dofinansowanie jest dodatkowym wsparciem przy dofinansowaniu udzielonych w ramach Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 "Maluch+" edycja 2021.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}