W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie w ramach projektu „Premia Społeczna”

Zdjęcie przedstawia salę konferencyjną podczas prezentacji. Prelegent stojący przy ekranie wskazuje na slajd z diagramem. Kilka osób siedzi przy długim stole przykrytym bordowym obrusem i uważnie słucha. Na stole znajdują się mikrofony, butelki wody i talerz z ciastkami. W tle widoczne jest godło Polski

W ramach realizowanego przez Gminę Ciężkowice projektu „Premia Społeczna” Fundacja Fundusz Współpracy odbyło się spotkanie z doradcą poświęcone rozwojowi lokalnego systemu usług społecznych.

Podczas spotkania omawiano temat roli organizacji pozarządowych w świadczeniu usług społecznych oraz o możliwościach ich rozwoju na terenie Gminy Ciężkowice. To ważny krok w kierunku budowania silniejszej i bardziej zintegrowanej społeczności lokalnej. 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i cenne uwagi! Razem tworzymy lepsze warunki do życia dla mieszkańców Gminy Ciężkowice. 

#Ciężkowice #PremiaSpołeczna #FunduszWspółpracy #UsługiSpołeczne #NGO #RozwójLokalny #Społeczność

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}