Uroczyste zakończenie roku szkolnego
27 czerwca 2025 roku Wójt Gminy Chłopice Andrzej Homa odwiedził szkoły z terenu naszej gminy: Szkołę Podstawową w Chłopicach oraz Szkołę Podstawową w Łowcach, uczestnicząc w uroczystościach zakończenia roku szkolnego 2024/2025.
Podczas wydarzenia Wójt wręczył podziękowania nauczycielom odchodzącym na zasłużoną emeryturę:
W Szkole Podstawowej w Łowcach Wójt uhonorował również rodziców uczniów, którzy otrzymali stypendia – wręczył im specjalne podziękowania za wspieranie swoich dzieci w nauce i rozwijaniu talentów. 

Uroczystości uświetniły występy artystyczne uczniów
– przygotowano wzruszające przedstawienia z okazji zakończenia roku szkolnego. Tradycyjnie, uczniowie kończący szkołę zaprezentowali piękny taniec poloneza 
, który spotkał się z dużym uznaniem wśród zgromadzonych gości, nauczycieli oraz rodziców.
Dzień wcześniej, 26 czerwca 2025 roku, Wójt odwiedził Szkołę Podstawową w Jankowicach, gdzie również złożył podziękowania emerytowanej nauczycielce – Pani Krystynie Kmiecik. 
Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom za lata pracy, poświęcenie oraz wkład w wychowanie i edukację kolejnych pokoleń uczniów. 

Zdjęcia (29)
Pokaż zdjęcie 1 z galerii.
Pokaż zdjęcie 2 z galerii.
Pokaż zdjęcie 3 z galerii.
Pokaż zdjęcie 4 z galerii.
Pokaż zdjęcie 5 z galerii.
Pokaż zdjęcie 6 z galerii.
Pokaż zdjęcie 7 z galerii.
Pokaż zdjęcie 8 z galerii.
Pokaż zdjęcie 9 z galerii.
Pokaż zdjęcie 10 z galerii.
Pokaż zdjęcie 11 z galerii.
Pokaż zdjęcie 12 z galerii.
Pokaż zdjęcie 13 z galerii.
Pokaż zdjęcie 14 z galerii.
Pokaż zdjęcie 15 z galerii.
Pokaż zdjęcie 16 z galerii.
Pokaż zdjęcie 17 z galerii.
Pokaż zdjęcie 18 z galerii.
Pokaż zdjęcie 19 z galerii.
Pokaż zdjęcie 20 z galerii.
Pokaż zdjęcie 21 z galerii.
Pokaż zdjęcie 22 z galerii.
Pokaż zdjęcie 23 z galerii.
Pokaż zdjęcie 24 z galerii.
Pokaż zdjęcie 25 z galerii.
Pokaż zdjęcie 26 z galerii.
Pokaż zdjęcie 27 z galerii.
Pokaż zdjęcie 28 z galerii.
Pokaż zdjęcie 29 z galerii.