Spotkania przy stole- Starosta w każdej Gminie
Serdecznie zapraszamy na spotkanie ze Starostą Jarosławskim Kamilem Dziukiewiczem w ramach akcji "Spotkania przy stole- Starosta w każdej Gminie"
Zachęcamy do wspólnej rozmowy na tematy ważne dla naszych mieszkańców.