Dzień Dziecka w Gminie Chłopice
01.06.2026
Z okazji Dnia Dziecka Wójt Gminy Chłopice, Andrzej Homa odwiedził dziś szkoły funkcjonujące na terenie gminy oraz Żłobekw Boratynie. 

Podczas spotkań z najmłodszymi mieszkańcami naszej gminy Wójt złożył dzieciom serdeczne życzenia z okazji ich święta oraz wręczył każdemu słodki upominek. 
Była to doskonała okazja do wspólnej rozmowy, uśmiechu i podkreślenia, jak ważne miejsce w naszej społeczności zajmują dzieci – ich radość, marzenia i codzienne sukcesy. 
Z okazji Dnia Dziecka wszystkim Dzieciom życzymy wielu powodów do uśmiechu, rozwijania swoich pasji, spełnienia marzeń oraz beztroskich chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół. 
Zdjęcia (26)
Pokaż zdjęcie 1 z galerii.
Pokaż zdjęcie 2 z galerii.
Pokaż zdjęcie 3 z galerii.
Pokaż zdjęcie 4 z galerii.
Pokaż zdjęcie 5 z galerii.
Pokaż zdjęcie 6 z galerii.
Pokaż zdjęcie 7 z galerii.
Pokaż zdjęcie 8 z galerii.
Pokaż zdjęcie 9 z galerii.
Pokaż zdjęcie 10 z galerii.
Pokaż zdjęcie 11 z galerii.
Pokaż zdjęcie 12 z galerii.
Pokaż zdjęcie 13 z galerii.
Pokaż zdjęcie 14 z galerii.
Pokaż zdjęcie 15 z galerii.
Pokaż zdjęcie 16 z galerii.
Pokaż zdjęcie 17 z galerii.
Pokaż zdjęcie 18 z galerii.
Pokaż zdjęcie 19 z galerii.
Pokaż zdjęcie 20 z galerii.
Pokaż zdjęcie 21 z galerii.
Pokaż zdjęcie 22 z galerii.
Pokaż zdjęcie 23 z galerii.
Pokaż zdjęcie 24 z galerii.
Pokaż zdjęcie 25 z galerii.
Pokaż zdjęcie 26 z galerii.