W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Dziecka w Gminie Chłopice

01.06.2026

Dzień Dziecka w Gminie Chłopice
🎈 Dzień Dziecka w Gminie Chłopice 🎈
 
Z okazji Dnia Dziecka Wójt Gminy Chłopice, Andrzej Homa odwiedził dziś szkoły funkcjonujące na terenie gminy oraz Żłobekw Boratynie. 👧👦
 
Podczas spotkań z najmłodszymi mieszkańcami naszej gminy Wójt złożył dzieciom serdeczne życzenia z okazji ich święta oraz wręczył każdemu słodki upominek. 🍬
 
Była to doskonała okazja do wspólnej rozmowy, uśmiechu i podkreślenia, jak ważne miejsce w naszej społeczności zajmują dzieci – ich radość, marzenia i codzienne sukcesy. ✨
 
Z okazji Dnia Dziecka wszystkim Dzieciom życzymy wielu powodów do uśmiechu, rozwijania swoich pasji, spełnienia marzeń oraz beztroskich chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół. ❤️
 
🎉 Wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta!

Zdjęcia (26)

{"register":{"columns":[]}}