VI Gminny Konkurs Ładnego Pisania "Mistrz Kaligrafii"
27.05.2026
W dniu 27.05.2026 r. przedstawiciele klas I-III: Emilka Wyrostkiewicz, Tymoteusz Pilch oraz Franciszek Serafin uczestniczyli w VI Gminnym Konkursie Ładnego Pisania "Mistrz Kaligrafii" odbywającym się w ZSG w Proszówkach, dumnie reprezentując naszą szkołę. Wszyscy uczestnicy za swoje zmagania z piórem otrzymali dyplomy wyróżnienia. Emilka Wyrostkiewicz uzyskała zaszczytne III miejsce w kategorii klas pierwszych.
Wielkie gratulacje dla Emilki i pozostałych uczestników konkursu!![]()
![]()