Wycieczka pokomunijna klas III
Dzieci uczestniczące w tegorocznej uroczystości I Komunii Świętej wraz z rodzicami i nauczycielami wzięły udział w wyjątkowej wycieczce pokomunijnej.
Pierwszym punktem wyjazdu była modlitwa i Msza Święta w pięknej Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej, gdzie dzieci mogły podziękować za dar Eucharystii oraz przeżyć wspólnie chwile skupienia i wdzięczności.
Następnie wszyscy udali się do Rabkolandu, gdzie nie brakowało uśmiechu, zabawy i wielu atrakcji!
Dzień ten sprzyjał nie tylko wspólnej radości, ale także umocnieniu więzi między dziećmi, rodzicami, przyjaciółmi oraz nauczycielami.