Ogólnopolski Projekt "Mały Mistrz"
W ramach Ogólnopolskiego Projektu „Mały Mistrz” uczniowie klas I–III uczestniczyli w spotkaniu sportowym z trenerką i koszykarką Małgorzatą Zuchorą.
Pani Gosia to była mistrzyni Polski w koszykówce, która obecnie z pasją trenuje dzieci i młodzież w MOSiR Bochnia.
Podczas zajęć uczniowie mieli okazję wziąć udział w ciekawym treningu, poznać podstawy koszykówki. W spotkaniu uczestniczyła również Ola – podopieczna klubowa pani Gosi, która swoim przykładem zachęcała młodszych kolegów i koleżanki do uprawiania sportu i rozwijania swoich pasji.
Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Zuchorze za poświęcony czas, profesjonalny trening, ogromne zaangażowanie oraz wspaniałą pracę z dziećmi.
To było niezwykle inspirujące i pełne pozytywnej energii spotkanie!