Małopolski Program Wspierania Uczniów
Nasi uczniowie w Małoplskim Programie Wspierania Uczniów! ![]()
Z radością i dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły brali udział w tym Roku Szkolnym w Projekcie "Małopolski Program wspierania uczniów" - inicjatywie wspierającej rozwój talentów, zainteresowań i kompetencji młodych ludzi.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
W ramach projektu uczniowie brali udział w sobotnich zajęciach rozwijających wiedzę i umiejętności, zdobywając nowe doświadczenia oraz inspiracje do dalszego rozwoju. ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ważnym i bardzo wartościowym elementem programu była dwudniowa wycieczka do Warszawy, podczas której uczniowie biorący udział w projekcie mieli okazję poszerzyć swoje horyzonty i przeżyć wiele niezapomnianych chwil. ![]()
![]()
![]()
![]()
Uczniowie wzięli udział w konkursie na prezentację sukcesu osiągnietego dzięki uczestnictwu w projekcie. Bardzo się zaangażowali i wykonali przepiękne prace, prezentując w nich swoje osiągnięcia, pasje, oraz efekty swojej pracy. ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Zwieczeńczeniem projektu była uroczysta gala, na której zostały wręczone nogrady dla laureatów konkursu.
Forum wymiany doświadczeń połączone z Galą odbyło się 21 maja na Uniwersytecie Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Miło nam poinformować, że nasi uczniowie również znaleźli się w gronie laureatów:
Karol Rzepecki z klasy 7b zajął III miejsce!
Wyróżnienia otrzymali:
Magdalena Widła z klasy 8b
Krystian Michniak z klasy 3a
Serdecznie gratulujemy wytrwałości oraz chęci rozwijania swoich talentów, wszystkim uczniom biorącym udział w projekcie!![]()
![]()
![]()
![]()
To był cudowny rok pełen wyzwań, ciężkiej, ale bardzo owocnej pracy! Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że nasi uczniowie aktywnie korzystają z możliwości, które pomagają rozwijać ich pasje i budować przyszłe sukcesy! ![]()