„Szkoła Przedsiębiorczości” – mamy nagrodę!
14.06.2024
W ramach projektu „Szkoła Przedsiębiorczości” realizowanego z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej, nasi uczniowie zrealizowali 10 inicjatyw. W nagrodę za podjęte działania otrzymali dofinansowanie do wycieczki do Warszawy, bilety wstępu do Muzeum Warszawy na warsztaty „Start – up nie od dziś” i kartę do „Empiku”.
W naszej szkole odbyło się również podsumowanie projektu dla województwa świętokrzyskiego. Gościliśmy w swoich murach przedstawicielkę Fundacji „Szczęśliwe Dzieciństwo” – p. Joannę Misiarz, która przeprowadziła warsztaty „Zarządzanie czasem w praktyce” oraz reprezentację szkoły z Kostomłotów.