W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Harcerska wizyta w Nadleśnictwie Radoszyce

08.04.2025

Harcerska wizyta w Nadleśnictwie Radoszyce

Podczas cotygodniowej, wtorkowej zbiórki harcerze z 33 KDSH „Iskra” wraz z druhnami Agnieszką i Małgorzatą wybrali się do Nadleśnictwa Radoszyce. Serdecznie dziękujemy p. Beacie Kiełbus za przeprowadzenie ciekawych zajęć, podczas których poznaliśmy niebezpieczne zwierzęta leśne, nauczyliśmy się rozpoznawać ich tropy oraz dowiedzieliśmy się jak zachować się w lesie w sytuacji zagrożenia. Przypomnieliśmy sobie również podstawowe gatunki grzybów jadalnych i trujących oraz zasady bezpiecznego grzybobrania. Kolejne zadanie w ramach Odznaki Chorągwianej „Jodła” zostało wykonane, tym razem mamy zamiar zdobyć Złotą Jodłę.

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}