Teatrzyk oratorium
Czy kojarzycie wilki lub hipnozę w baśni Kopciuszek? My do tej pory też nie, ale nasi uczniowie klas 1-3 byli tego świadkami. Niezwykłą wersję tej znanej baśni zaprezentował nam wrocławski Teatr In-Art w Oratorium w Bochni. Byliśmy bardzo zaskoczeni tą nowoczesną wersją.
A po spektaklu przeszliśmy się po Plantach w Bochni, aby sprawdzić czy wiosna już tuż tuż.
K. Ścigalska